POLİKUR
  ÖZEL KESİM SÜNGERLER / AKUSTİK SÜNGERLER

 

Akustik sünger Diğer Ürün resimleri Alt kısımdadır.

 

 

 

Akustik sünger

Piramit sünger ürünlerikonusunda, kaliteli ürünler ile ihtiyaç sahiplerinin karşısına çıkan polikur, bu ürün çeşitliğini ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmiş ve piyasaya sunmuştur. Geniş ürün yelpazesi arasında, sünger ve ses yalıtımı dışında temizlikte ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürün yer almaktadır.

Akustik sünger fiyatları

Polikur’un ihtiyaç duyanlara sunduğu ürün yelpazesi içersinde farklı seçenekler yer almaktadır. Yumurta sünger, akustik sünger, piramit sünger, ses izolasyon sistemi, mutfak ve banyo süngerleri, temizlik bezleri ürün gruplarından sadece birkaç tanesidir.

Her biri aynı standartlarda üretilmekte olan üstün kaliteli malzemelerdir. Ürün grupları arasında özellik ile yumurta süngeri ön plana çıkmaktadır. Farklı çeşitleri bulunan bu ses yalıtım ürünü, üstün kaliteli malzemeler olarak bilinmektedir. Kullanım kolaylıkları, yüksek emiş güçleri, kaliteli süngerlerden imal edilmiş olmaları ve kullanıldıkları yüzeylere hiç bir şekilde zarar vermeyecek yapıda bulunmaları ve yanmaz olmaları ses yalıtım süngeri arasında bulunmaktadır.

Ses yazılım Süngeri Çeşitleri

Polikur tarafından ihtiyaç sahiplerine sunulan ses izolasyonu süngeri konusunda ve sünger fiyatları konusuna göre isimlendirilmektedir. Bu sünger çeşitleri arasında, piramit süngeri, yumurta süngeri, ısı yalıtım süngeri, akustik süngeri, genel amaçlı ses yalıtım süngerleri bulunmaktadır.

 

Bahsedildiği üzere tüm polikur sünger çeşitleri aynı yüksek standartlarda üretilmekte ve aynı kalitede bulunmaktadır. Farklı amaçlara hizmet ediyor olsalar da, pratik kullanım imkanı sunmaları ve kaliteleri her bir ürün çeşidinin piyasada ön plana çıkmasına neden olmaktadır. En fazla tercih edilen ses yalıtım ürünleri arasında yer almakta ve hemen hemen her ortamda kullanılmaktadırlar. 

 

Akustik sünger Kullanım Alanları;

Evlerde Ortak Duvar Araları Ses Yalıtım Süngeri,

Ses Yalıtım Süngeri Jeneratör Odaları,
Ses Yalıtım Süngeri Konferans Salonu,

Ses Yalıtım Süngeri Hidrofor Odalarında
Ses Yalıtım Süngeri Atış Poligonları,

Ses Yalıtım Süngeri Ses Yalıtım Süngeri,

Makina Dairesi Ses Yalıtım Süngeri,

Ses Yalıtım Süngeri Stüdyolarda,

Ses Yalıtım Süngeri Kompresör Odası
Ses Yalıtım Süngeri Ofislerde,

Ses Yalıtım Süngeri Müzik Odası
Ses Yalıtım Süngeri Reji Odalarında,

Ses Yalıtım Süngeri Tekne Motor Kabini,

Ses Yalıtım Süngeri Asansör Odası,

Ses Yalıtım Süngeri Düğün Salonu
Ses Yalıtım Süngeri Kazan Dairesi,

Ses Yalıtım Süngeri Tiyatro Salonu
Ses Yalıtım Süngeri Fabrikalarda,

Ses Yalıtım Süngeri Toplantı Salonu,
Ses Yalıtım Süngeri Sinema Salonu,

Ses Yalıtım Süngeri Hastane Odaları