ÖZEL KESİM SÜNGERLER
  ÖZEL KESİM SÜNGERLER

ÖZEL KESİM SÜNGERLER

kutu içi sünger, akustik sünger, yumurta sünger, piramit süngerglobal süngerler, kutu içi ambalaj çözümleri, sünger, ses yalıtım süngeri, ses yalıtımı,

Ürün fotoları alt kısımda eklenmiştir.

Polikur Sünger

Temizlik ürünleri ve endüstriyel çözümler konusunda farklı tasarımlara ve kaliteli ürünlere imza atan polikur, geniş ürün yelpazesi içerisinde sünger, akustik sünger, yumurta sünger, piramit sünger gibi farklı ürün yelpazeleri bulunmaktadır. Ses yalıtım süngeri konusunda ön plana çıkmaktadır.  Ses yalıtımı kalitesinde ürünlerinin en çok kullanılan cinsleri arasında yer alan akustik sünger, polikur markası altında kalite ile bütünleşmiş ve uygun tasarımlar ile şekillenerek ihtiyaç sahiplerine sunulmuştur. Özellik ile sünger fiyatları konusunda yardımcı olunmakla birlikte hızlı çözümler sunulmaktadır, kutu içi sünger arasında kalitesi sayesinde ön plana çıkmayı başarmış bir ürün tipidir.

Polikur Akustik Sünger Üstün Nitelikleri

Ses yalıtım malzemeleri arasında ön plana çıkan polikur yumurta süngeri özellikleri ürünün tercih edilmesindeki en belirgin niteliklerdir. İmal edildikleri süngerin yüksek kalitesi, ürünün kaliteli ses izolasyon süngeri sistemine sahip malzemeler arasında yer almasına neden olmaktadır.

Süngerin yapısı itibari ile üst seviyede ses yalıtımı emişi gerçekleştirmesi ön plana çıkmasına etki eden bir diğer unsurdur.  Süngerin tasarımı, Ses studyoları, asansör içleri, dj odalari,  ofisler, ısı yalıtım ile uğraşanların ya da ihtiyaç duyanların kolay bir şekilde kavramasına imkan verecek yapıda bulunmaktadır. Bu özellik kolay, hızlı ve pratik kullanım imkanını sağlamaktadır.

Oda ve ofislere göre farklılık gösteren süngerler, özellik ile sert kısımları hiçbir yüzeyde tahribata ya da diğer tabir ile çizilmeye veya bozulmaya imkan vermemektedir. Bu özellikte yanmaz sünger tercih edilmesine etki etmektedir.

Neden Polikur akustik Süngeri?

Üstün kalitede bulunması, harika bir tasarıma sahip olması yumurta süngeri fiyatı ses izole emiş gücünün yüksek seviyelerde yer alması, en fazla tercih edilen piramit sünger ürünü olması ve dayanıklı yapısı, bu süngerler tercih edilmesindeki en büyük etkenlerdir.